Jūs pat iedomāties nevarat, cik sarežģīti ir radīt skaistas mīlas ainas videospēlēs

Erotiskās ainas mūsdienīgajās videospēlēs vairs nav nekāds retums. Šo elementu tagad cenšas iekļaut spēlē gandrīz katrs sevi cienošs spēles veidotājs. Ja runājam godīgi, tad jāsaka, ka lielākajā vairumā gadījumu tas izskatās briesmīgi un nedabīgi. Bet, protams, ir arī izņēmumi. Kaut gan patiesībā neviens pat nevar iedomāties, cik sarežģīti tas ir. To atzīst pat spēļu veidotāji ar pieredzi. Ir saprotams, ka par šo tēmu varētu arī pajokot, bet izrādījās, ka problēma nav tajā, par ko noteikti daudziem no jums gribas pasmaidīt un pajokot. Izrādījās, ka videospēļu tehnoloģijas labāk tomēr der karošanai, nevis mīlas skatiem.

Rakstam ir informatīvs saturs un pirmām kārtam tas ir vērsts uz grūtību, ar kurām nākas saskarties spēļu veidotājiem, aprakstu, nevis uz nepiedienīgas informācijas izplatīšanu.

Mīlas ainu tēma ir izgājusi smagu un garu ceļu un spēļu veidotāji ir darījuši visu, lai cilvēki, kuri ir kļuvuši par šo ainu lieciniekiem vienbalsīgi pateiktu – ticam!

Kompānijas CD Projekt režisors un kinematogrāfs Pāvels Sverčinski stāsta: “Kopumā, mīlas ainu tapšanas process, ne ar ko daudz neatšķiras, no visa pārējā, kas tiek veidots priekš spēles. Kaut gan visintīmākās scēnas ir saistītas ar zināmām grūtībām.”

Viss sākas ar scenāriju. Šajā tapšanas stadijā mēs cenšamies vizuāli iedomāties, kā tas izskatīsies kadrā, cenšamies izdomāt stāstu, kāpēc tas notiks tieši šeit un nevis citā vietā.

Pēc tam, tas viss tiek nodots tālāk, nodaļai, kura stāstu apvieno ar animāciju.

Galvenā problēma, stāsta spēles veidotājs slēpjas tajā, ka videospēles personāži saskaras savā starpā, tas ir pārnestā nozīmē, nevis tiešā. Runa ir par to, ka viena personāža tekstūra pārklājas ar otra personāža tekstūru. Diez vai, aina ar galvenā varoņa roku, kas nevis apķer, bet “noslīkst” savas mīļotās slaidajā viduklī, izraisīt to efektu, kuru spēles veidotāji, gribēja aiznest līdz spēles spēlētājiem.

“Tā ir viena no sarežģītākajām lietām veidojot mīlas ainas. Parasti tajās ir daudz tuvplānu, tāpēc, spēles veidotājiem ir jāizdara viss, lai aina sanāktu tik tiešām skaista. Tas prasa daudz laika un pacietības.”.

Spēļu veidotāji ir nonākuši pie secinājuma, ka spēli var veidot pēc vislabākās sirdsapziņas, bet sasniegt ideālus rezultātus, diez vai izdosies.

Iedalītais laiks un pieejamie resursi, arī var kļūt par vienu no problēmām. Spēļu veidotāji stāsta, ka viena mīlas aina var aizņemt ļoti daudz laika, salīdzinājumam var minēt, ka šajā pašā laikā var izstrādāt trīs, parastā ainas.

Katra aina ar galveno varoņu piedalīšanos prasa unikālu pieeju. Galveno varoņu attiecībām ir jābūt dziļām un nozīmīgām.

Daudziem no jums noteikti rodas jautājums, kāpēc spēlē ir vajadzīgas mīlas ainas? Jautrībai! Kopš 2000. gada vidus, gandrīz visos lielos un pieaugušos projektos tās tiek izmantotas.